1Jędrzej Dobrzeniecki
10Kamil Banaszak 6', 35', 39'
11', 31'
  10 9

Mecz pomiędzy drużynami Silvan Logistics a Inmedium.pl II, zapowiadał się jako starcie zespołów, które przed tą konfrontacją, były już pewne spadku do niższej klasy rozgrywkowej. Zarówno zawodnicy rozstawieni w tej rywalizacji w roli gospodarzy, jak i goście wygrali w sezonie jesiennym Sportowej Ligi Firm po 1 spotkaniu, gromadząc na swoich kontach niewiele punktów. Piłkarze Silvan Logistics w swoim ostatnim spotkaniu musieli uznać wyższość ekipy Inmedium.pl, przegrywając w rozmiarach 0:5. Natomiast goście przed tygodniem, ulegli drużynie Rockwell Automation w stosunku 5:7. Mecz od samego początku lepiej układał się dla zawodników gospodarzy, którzy starali się szybko wymieniać piłkę pomiędzy poszczególnymi formacjami. Gracze Silvan wiele akcji rozgrywali przez skrzydła, angażując w ataki cały zespół. Pierwszy gol w tym spotkaniu padł w 6 minucie, a gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Kamil Banaszak. Pięć minut później piłkarze Silvan Logistics podwyższyli swoje prowadzenie na 2:0, a tym razem na listę strzelców wpisał się Dawid Rzeźniczek. Ten sam zawodnik jeszcze przed przerwą, zdobył dla gospodarzy trzeciego gola. Zawodnicy Inmedium.pl II choć starali się zawiązywać kontrataki, nie byli w stanie groźnie uderzyć na bramkę rywali. W drugiej odsłonie, wraz z każdą upływającą minutą, rosła przewaga gospodarzy, którzy zdobywali kolejne bramki. Już dwie minuty po zmianie stron Dawid Orciuch dał gospodarzom czwarte trafienie, które rozwiązało worek z bramkami. Piłkarze Silvan Logistics w dalszej części gry zdobyli jeszcze 6 goli, ostatecznie pokonując Inmedium.pl II 10:0. Graczem meczu był niewątpliwie Dawid Rzeźniczek, który zdobył dla gospodarzy, aż 4 trafienia.